MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 6492453
nr 649 2453
Skrivbyrå
Gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, längd: 86, djup: 43, höjd: 94
Kondition: fanerskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:30:00
2/8 17:06:16
2/8 17:15:40
Den Gustavianska stilen